top of page

Naujieji automobiliniai kvapai „EGT PERFUME“

http://www.egt.eu/lt/EGT-main/Naujienos/Naujieji-automobiliniai-kvapai-EGT-PERFUME.html

Po ilgo ir labai smagaus kūrybinio proceso... pagaliau - natūralus, kokybiškas, išraiškingas, originalus ir dar gerą poveikį turintis kvapas automobilyje - jau visiškai nesudėtingai prieinamas! Laukiame įvertinimų :) Svarbu prisiminti, kai vėl reikės dovanos draugui, tėčiui, ar... SAU! (MOTERIMS taip pat labai labai tinka!) :) Visose EOLTO parduotuvėse!

„EGT PERFUME“ autorė

INDRĖ MOROZIENĖ

Aromaterapijos studijos įkūrėja ir vadovė, parfumerijos dėstytoja, autorinių seminarų lektorė, individualių kvapų, skirtų renginiams, įmonėms, šventėms, autorė, asmeninių kvepalų kūrimo konsultantė, natūralių kvepalų linijos autorė.

Kuria aromatines kompozicijas kosmetikai, renginiams, aplinkos kvapams, namams, kvepalams; jos kurtų aromatų tikslas – ne tik „kvepėti“ – kvapai gali sukelti prisiminimus, pagerinti nuotaiką, suteikti energijos, sumažinti įtampą, pyktį, agresiją, sustiprinti savivertę, geismingumą, pripildyti širdį džiugesio, pilnatvės.

Automobilyje praleidžiame vis daugiau laiko, taigi tai puiki proga prislopinti neigiamas emocijas ir užsipildyti puikiomis, kartu stiprinant imunitetą, gerinant bendrą savijautą, valant orą, kuriuo kvėpuojame. Eterinių aliejų mišiniai automobiliui – tai ne tik išskirtinis, ypatingas, grynas, natūralus aromatas, sukurtas iš vertingiausių augalinių kvapiųjų medžiagų iš viso pasaulio – tai puikios nuotaikos ir savijautos garantas!

  • Jei jaučiate, kad nuolat skubate, trūksta energijos, tenka vairuoti didesniais atstumais, ar tiesiog norite būti žvalesnis – rinkitės ENERGY aromatą.

  • Patiriate daug streso, jaučiate įtampą, susierzinate, norite atsipalaiduoti ir pailsėti – pripildykite savo automobilį GOODNESS aromato, arba parūpinkite jo tiems, kam reikia nurimti.

  • Išskirtinis, EGT komandos mėgstamiausias aromatas TOLERANCE suteiks džiugesio, žaismingumo, pakels nuotaiką, „įjungs“ šypseną!

Populiariausi
Naujausi
bottom of page