Aukštosios parfumerijos renginys Italijoje

Didingas, profesionalus, įspūdingas renginys, skirtas kartą per metus susitikti nišinės parfumerijos atstovams, pristatyti savo naujus šedevrus, naujas idėjas vieni kitiems, potencialiems verslo partneriams ir visuomenei.

Tai renginys, į kurį stengiasi patekti jauni parfumeriai, profesionalai, menininkai. Teko išgirsti istorijų ir apie senelių tradicijas atgaivinančius anūkus, ieškančius senelio parfumerio kurtų kvepalų formulių, apie žavingą sutuoktinių porą, kuriančią drauge, ieškančią įkvėpimo žavingoje, kvepiančioje Italijos gamtoje. Smagios prancūzės, pametusios galvą dėl Provanso Levandos ir Damasko Rožės - kiekvienas turi kaip pasidžiaugti savo kūriniais, randa kuo sužavėti, pakerėti ir, be abejo, palikti būtent savo šypseną ir kvepiančius linkėjimus lankytojo atmintyje.

Renginio metu vyko ir jaunųjų "nosių" konkursas. Iš dalyvavusiųjų pretendentų buvo atrinkti 5 kvapai, kurie pristatyti vertinimui Exsence Milano metu - konkurse dalyvaujančių kvepalų segtuve - išskirtinių kvepalų buteliukų dizaino maketai, kvepalų aprašymas, pagrindinės natos - visa tai tam, kad galbūt būtent to jauno parfumerio nepakartojamas aromatas pavergtų pasaulį...

Kvapų netrūko. Rodos, vieni už kitus geresni. Po poros valandų teko išeiti į šalia esantį parką pailsinti nosį! Įdomu buvo intuityviai pajusti, kad kai kurių kvepalų gamybai buvo panaudota daugiau natūralių žaliavų, nei kitų. Paklausus parfumerio, ar atstovų, kokia dalis gamtoje išgaunamų kvapų jų kuriamuose kvepaluose - nuojauta pasitvirtina. Net ir aukštojoje parfumerijoje rasti kvepalus, kurių sudėtyje apie 60-70 proc. natūralių kvapiųjų medžiagų - ne taip lengva. Tačiau tas skirtumas jaučiasi. Čia vertinami ir kiti dalykai - čia susitinka gamta, mokslas ir menas.

Nepakartojami įspūdžiai protui, potyriai uoslei ir prisiminimai kvepiančiam gyvenimui.

Populiariausi
Naujausi

© 2020 Indrė Verbavičiūtė. ODOR MEA. Visos teisės saugomos