top of page

PREKĖS ŽENKLO KVEPALŲ KŪRIMAS

Kvapų marketingas - viena veiksmingiausių priemonių susieti Jūsų paslaugą ar produktą su maloniais klientų (bei darbotojų) pojūčiais ir prisiminimais. Tyrimai patvirtina, jog klientai renkasi sugrįžti į tas vietas ir išleisti netgi daugiau ten, kur maloniai kvepėjo, lyginant su tomis, kur aromatas skleidžiamas nebuvo.

 

Sparčiai augant tendencijai naudoti įvairius aromatus patalpose namuose, biuruose, renginiuose, visuomeninėse įstaigose, tampa vis sunkiau išsiskirti. Natūralių aromatų subtilumas, daugiametė patirtis ir dėmesys individualiems poreikiams bei detalėms, gali padėti sukurti Jūsų prekės ženklui papildomą, išskirtinę vertę.

"Signature" kvapą Jums sukurti galima individualiai bendraujant ar net bendrų, komandinių dirbtuvių metu.

Unikalus Jūsų aromatas gali būti naudojamas PATALPOMS kvėpinti, VERSLO DOVANOMS įvairioms progoms, REKLAMINEI MEDŽIAGAI ar net sąskaitoms aromatizuoti bei kuriant specialius marketinginius sprendimus.

Katilinė (116).jpg
Renginiai įmonėms

Renginio trukmė – 2-2,5 val. Tinka pramogai, komandos formavimo renginiui, įmonės šventei.

Uoslė - stipriausiai su emocijomis ir prisiminimais susieta juslė - tai lengviausias kelias nejučia sugrįžti į vaikystės, kelionių, romantikos akimirkas bei kurti naujas malonias asociacijas.

 

Geresnę nuotaiką ir daugiau energijos darbe sukurti galima išties nesunkiai...

 

 

Kvepalų dirbtuvės - tai puikus informacinis ir tuo pačiu patyriminis užsiėmimas, paliekantis naujų, nepamirštamų įspūdžių kiekvienam! Tai renginys, kurio metu yra ir iš ko kartu pasijuokti, ir dėl ko susimąstyti, yra proga sužinoti subtilybių apie parfumeriją, kvepalų pasirinkimą, uostymą, "dėvėjimą", taip pat gauti labai paprastų ir praktiškų patarimų kaip kvapus naudoti namuose ar darbe.

Dirbtuvių metu sukuriamas vienas bendras arba individualūs aromatai kiekvienam.

Kainos, data ir vieta derinama individualiai.

11072373_880393005315317_1689463774_n.jp
Individualus prekės ženklo kvapas
Individualiam aromatui sukurti naudojamos išskirtinės kokybės koncentruotos kvapiosios medžiagos. Unikalus aromatas atitinka prekės ženklo stilistiką, individualius poreikius bei kuriamą "žinutę klientui".

Specialiai Jums sukurtas aromatas gali būti pateiktas standartinėje arba individualiai sukurtoje pakuotėje.

Prekės ženklui sukurtas kvapas gali būti naudojamas kaip:

 patalpų kvepalai difuzoriuje su lazdelėmis

 specialiems pramoniniams difuzoriams

 kvepiančiai reklaminei medžiagai

 verslo dovanoms

 

 

 

 

bottom of page